Sukces na maturze

Czy łatwo można zdać maturę? To wszystko zależy od tego, jak ktoś będzie przygotowany do egzaminu. Jeżeli ktoś bardzo poważnie potraktuje ten egzamin, ten nie będzie miał problemu z tym, aby stanąć na przeciwko komisji egzaminacyjnej. Nauczyciele zawsze mówią swoim uczniom, co też powinni wiedzieć przed egzaminem. Zawsze omawiany jest dany materiał. Bardzo często do powtórek z języka angielskiego używane są podręczniki z serii My Matura Success ze strony www.taniaksiazka.pl. Są one bardzo pomocne w przypadku angielskiego podstawowego i rozszerzonego. Jeżeli ktoś nie wie, jaki podręcznik będzie najlepszy, to zawsze może zapytać nauczyciela o dodatkowe materiały do nauki.

“My Matura Success. Upper-Intermediate. Workbook”

Opracowanie podręcznika przez autora polskiego i zagranicznego, to najlepsza z możliwych propozycji. Dzięki temu książka przystosowana jest do polskich warunków egzaminu maturalnego. Do tego można być pewnym, że w środku znajdą się najważniejsze zagadnienia w języku angielskim, które pomogą zdobyć odpowiednią wiedzę. Ten podręcznik został opracowany przez Beatę Trapnell i Roda Frickera. W środku znaleźć można modelowe wypowiedzi oraz język przydatny w tworzeniu wypowiedzi w nowych formach, takich jak wpis na blogu czy rozprawka. Autorzy postarali się również o to, aby umieścić w środku liczne wskazówki, które będzie można wykorzystać na egzaminie maturalnym – niezależnie od tego, czy będziemy mieli do czynienia z wersją podstawową, czy też rozszerzoną. Nauka z tym podręcznikiem będzie bardzo przyjemna, jeżeli uczniowie wezmą się do niej w odpowiednio szybkim czasie.

“My Matura Success. Intermediate. Student’s Book. Podręcznik wieloletni”

Kolejny podręcznik, który na pewno zostanie doceniony przez przyszłych maturzystów. Praca zbiorowa, która uwzględnia nową podstawę programową, jaka będzie na egzaminie maturalnym. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby umieścić tutaj różne typy zadań, jakie można najczęściej spotkać na maturze. Uczniowie oswoją się z formułą, która bardzo często spotykana jest na takim egzaminie. Całość została podzielona na kilka rozdziałów, które są tak rozłożone, aby można było je omówić w ciągu jednego roku szkolnego. Uczniowie sami mogą pracować z podręcznikiem. Oprócz książki, którą będzie obowiązywała na języku angielskim, zawsze można postarać się o dodatkową książkę – w szczególności, jeżeli jest ona polecana przez innych. Tak jest właśnie w przypadku serii My Matura Success. Książki i zeszyty ćwiczeń są naprawdę doskonale przygotowane.

Edukacja - obraz autorstwa freepik - pl.freepik.com

Posts Tagged with…